Leading Wholesaler of fybros electrical switches and fybros modular switches from Chennai.
₹ 14 / Piece Get Latest Price
| Current rating | 10A |
| Model | Wood-Em |
| Circuit Type | 1 Way |
| Number of Module | 1 Module |
| No. of Module | 1M |
| Color | White |
We are engaged in offering to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
₹ 14 / Piece Get Latest Price
| Current rating | 10A |
| Model | Wood-Em |
| Circuit Type | 1 Way |
| Number of Module | 1 Module |
| No. of Module | 1M |
| Color | White |
| Voltage | 230V |
| Material | FR Grade Polycarbonate |
We are engaged in offering to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Pravin Kumar (CEO)
Thirumala Electrical Company
Door No 7, 1st Floor, Audiappa Naicken Street, Parrys
Chennai - 600001, Tamil Nadu, India