Our product range includes a wide range of philips panel light.
₹ 500 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 5W |
| Shape | Round |
| Material | Plastic |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 240 V |
| Lumens | 500 Lm |
| Frequency | 50 Hz |
| Packaging Type | Box |
Pravin Kumar (CEO)
Thirumala Electrical Company
Door No 7, 1st Floor, Audiappa Naicken Street, Parrys
Chennai - 600001, Tamil Nadu, India