Wholesaler of a wide range of products which include pvc electrical conduit pipe and orbit electrical pipe.
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Size | 16 mm |
| Length of Pipe | 12 m |
| Brand | AKG |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | White |
| Type | Light (LMS) |
We are engaged in offering to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
₹ 83 / Piece Get Latest Price
| Size | upto 25 mm |
| Material | PVC |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Surface | Polished |
| Shape | Round |
We are engaged in offering to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Pravin Kumar (CEO)
Thirumala Electrical Company
Door No 7, 1st Floor, Audiappa Naicken Street, Parrys
Chennai - 600001, Tamil Nadu, India